O nas

Nasza firma powstała w lutym 2007 r. w Szamotułach. Początkowo naszą główną działalnością była sprzedaż hurtowa łożysk tocznych oraz narzędzi związanych z obsługą ruchu łożysk dla klientów hurtowych i detalicznych.

W 2009 r. poszerzyliśmy asortyment o części samochodowe. W chwili obecnej tę dziedziną rozwijamy najszerzej. Można nas znaleźć również na portalu aukcyjnym allegro.pl.

Firma oferuje szeroki zakres części samochodowych do aut osobowych i dostawczych. Specjalizujemy się w zestawach rozrządu oraz elementach zawieszenia takich jak łożyska kół oraz piasty z łożyskami. Jednak to tylko niewielki fragment działalności, ponieważ oferujemy pełen zakres części samochodowych od filtrów, olei silnikowych i przekładniowych przez układ hamulcowy oraz elementy zawieszenia do chemii motoryzacyjnej.

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dla warsztatów samochodowych i serwisów. Korzystne ceny, bardzo dobre relacje z Klientami oraz dobre zaopatrzenie magazynu oraz wiedza zaowocowały stworzenie trasy dowozu 3 razy dziennie bez względu na wartość zamówienia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt.

Do każdej transakcji dokładamy wszelkich starań, by uzyskać pełne zadowolenie Klienta!

Zapraszamy do współpracy!

Oferta

payu